środa, 16 września 2015

Co pomaga mi przeżyć w szkole

Hej Hej!
Dziś mam dla was kolejny post o tematyce szkolnej. Jest wrzesień, początek roku i myślę, że to idealna pora.
Do wszystkich, którzy czekają na książkowe posty, będą już niedługo.

1. Szczotka do włosów
Czyli rzecz, której używam ciągle! Zarówno po W-fie, ale też tak po prostu myślę, że warto rozczesac sobie włosy, żeby nie miały kołtunów i wyglądały ładniej. Dodatkowo przy moich znajomych ciężko przeżyć dzień bez poczochranych włosów.
Na zdjęciu składana szczotka z lusterkiem z Rossmann'a za ok. 10 zł.

2. Gumka do włosów
Jak już jesteśmy w temacie włosów, zawsze mam przy sobie gumkę sprężynkę, podróbkę tych słynnych Invisi Bubble. Mam długie i gęste włosy, które najczęściej noszę rozpuszczone, a wiecznie mi przeszkadzają, dlatego taka gumka świetnie mi służy do związania ich na lekcji czy przed w-f.  Dodatkowo całkiem spoko prezentuje się na ręku. 

3. Słuchawki
Ja ich używam idąc do szkoły, w autobusie lub wracając. Nie lubię słuchać głośno muzyki w towarzystwie, więc słuchawki mam ze sobą codziennie.

4. Kalendarzyk
Uczę się zorganizowania i nie chcę o niczym zapominać dlatego zapisuję sobie wszystko w tym kalendarzu

5. Karteczka w piórniku
Zawsze jak mi się nudzi to wyciągam z piórnika taka kartkę i rysuje różne rzeczy, dlatego teraz wygląda inaczej niż na zdjęciu.

6. Jedzenie i picie
W rym roku jak narazie codziennie mam ze sobą wodę i kanapkę, a czasami jakaś przekąskę. A to dosłownie pomaga mi przeżyć w szkole!

I w tym miejscu chce wam powiedzieć, abyście codziennie jedli i pili w szkole. Wiem z autopsji, że to bardzo ważne. Ale to już dłuższy temat. Jeśli tylko chcecie mogę zrobić o tym notkę.

I to by było na tyle :)
Standardowo zapraszam tutaj:
Facebook
Ask
Mail: beata11www@gmail.com

Paa! 
Prześlij komentarz